in

Moda blogu: Nasıl kurulur, nasıl devam ettirilir ve hatta paraya

4 adımda moda blogu kurmak

  • Odaklanın.
  • Bir isim seçin ve alan adınızı alın.
  • Bir platform seçin.
  • Google’ın dilini konuşmayı öğrenin.

Bir blog sahibi olmak, çok çalışmayı ve sabırlı olmayı gerektiriyor. Ancak günlük rutininizi oturtmaya çalışmadan önce altyapınızı kurmanız ve bazı kritik kararlar vermeniz lazım. Bunları nasıl yapacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

1. Odaklanın.

Başarısız olma şansı yüksek bir moda blogu mu kurmak istiyorsunuz? O zaman odağı olmayan bir blog oluşturun.

Kıyafetleriniz şahane, gardırobunuz da eşsiz parçalarla dolu olabilir ancak kendinizi diğerlerinden farklılaştırmadığınız sürece “bugün ne giydim” paylaşımlarınız kalabalıkta kaybolabilir.

Alışılmadık iklimi olan veya egzotik bir yerde mi yaşıyorsunuz? Bunu, blog markanızın bir parçası yapın. Üç çocuk annesi veya üniversiteden yeni mezun, iş dünyasına atılmaya hazırlanan biri misiniz? Kendinizi pozisyonlarken bu tanımlamaları kullanın.

Sürekli güncellediğiniz bir konu listesi tutun

Bana “moda blogu nasıl kurulur” diye soranlara söylediğim ilk şey, bu pazarda yalnızca kıyafetlere odaklanan blogların hayatta kalmasının zor olduğu. Umuyorum ki sizin aklınızda son trendleri, alışveriş ipuçlarını, stil önerilerini ve kıyafet dışı konuları da kapsayan içerikler vardır. Durum böyleyse, blog paylaşımı fikirleri listesi tutmanız iyi olabilir. İlgi çeken bir makaleye veya yeni bir trende rastladığınızda bunları listenize yazın. Aklınıza yazacak bir şeyin gelmeyeceği zamanlar olacaktır; listeniz, bu durumda kurtarıcı görevi görebilir.

Tarzınız ve cesaretiniz var mı? O zaman hazırsınız!

Biri bana “moda blogu kurmak için neye ihtiyacım var?” diye sorduğunda onlara bunun için cesaret, yaratıcılık ve vizyona sahip olmaları gerektiğini söylüyorum. Bu, moda bloggerlığına atılmamanız gerektiği anlamına gelmiyor! Yalnızca akıllı ve sabırlı olmaya ihtiyacınız var. Bir de bu yazıda paylaştığımız ipuçlarını kullanarak kelimelerinizin ve görsellerinizin hedef kitlelere ulaştığından emin olun.

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

What do you think?

Posted by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Herkese seeelaaammmlaaarrrr Bu gün ailecek pikniğe gittik ben de aksamdan hemen…

@krembaha Erkeklerin boyla imtihanı #akım #keşfett #kesfet #viral ♬ original sou…